Kontakt Doprava Blog

Kto stojí za Barefootovom, alebo čo o nás určite neviete:)

Ahojte,

radi by sme vám v tomto blogu priblížili ako vznikla myšlienka otvoriť predajňu a eshop Barefootovo, kto vlastne za Barefootovom stojí, a teda kto vlastne sme, aké sme a niečo viac o nás aj mimo Barefootova.

 

Zakladateľkou nášho Barefootova som ja, Pavlína Lišková. V čase založenie obchodu, čo bolo v novembri 2015 som mala 27 rokov a mala som 11 mesačnú dcérku Améliu, ktorá práve začala aktívne chodiť. Kedže v otropedických topánočkách nevedela urobiť ani jeden krok, hľadala som inú možnosť a našla barefooty. Objednávala som na tri krát, pretože prvé dva páry absolútne nesadli na jej nôžku. A tak mi môj manžel raz, len tak pri sledovaní večerného filmu, zatiaľ čo ja som hľadala vhodnú obuv za počítačom, povedal: “Veď si otvor obchod”. A tak sa to celé začalo. Viac si môžete prečítať na tomto linku:

https://www.podnikajte.sk/domace-pribehy/pavlina-liskova-barefootovo

Dočítate sa tam aj o tom, že začiatky boli ozaj tažké, veď to poznáte - s malým uplačkaným bábätkom, kedy nemáte čas ísť pomaly ani do sprchy, nebol práve najlepší nápad rozbiehať svoje vlastné podnikanie. No odvážnym štastie predsa praje.

 

Onedlho u nás v obchodíku začala pracovať Lauruš, aby ja som mala viac času na malú a pomáha mi dodnes. S malou prestávkou, keďže sa jej po pár mesiacoch podarilo otehotnieť a išla na materskú dovolenku. Ale od roku 2018 je zase späť a pracujeme na Barefootove spolu. Za ten čas sa z nás stali nielen kolegyne, ale aj kamošky. Väčšinu času u nás na predajni a pri práci by ste nás mohli vidieť v záchvatoch smiechu, panuje veľmi dobrá nálada a veríme, že úsmevom ju prenášame aj na našich zákazníkov.

 

Lauruš má 24 rokov, má dcérku Laru, psíka Muffina a zbožňuje pečenie, či už rôznych koláčikov, tortičiek, alebo aj kváskového pečiva. A ja musím uznať, že lepšiu Pavlovu tortu som ešte nejedla, takže jej to fakt ide. Vo voľnom čase sa okrem toho venuje meditácií a cvičeniu, takže ak ju v pondelok uvidíte doletieť na predajňu tesne po desiatej, vedzte, že pred chvíľou ešte bežala na páse alebo drepovala o stošesť.Laura skončila gymnázium a začala študovať Masmediálnu komunikáciu. Momentálne ju však napĺňa práca a rodina a rozhodla sa štúdium odložiť. Jej snom je otvoriť si raz vlastnú cukrárenskú výrobu a vypekať chutné zákusky z poctivých surovín.

184a2434-8ac1-478f-b278-1c7d1405ca7b9f5cfaeb-9d3e-4761-b8f9-fa4d3e96545a

 6de02e64-b9d9-4e27-99e9-e30253e97fbf

 

 

Ja mám aktuálne 32 rokov, mám dcérku Améliu, troch zachránených útulkáčov, vždy po práci bežím za koníkmi, takže pokiaľ vám zdvihnem telefón a fučím doň, tak práve jazdím, lebo je to moja vášeň a najväčší životný antistres. Tiež po večeroch pečiem kváskové chlebíky a všetko možné, čo vymyslíme s mojou Ami, lebo ju pečenie veľmi baví. Keď sa ešte dalo chodiť všade, lozila som na lezeckej stene (k tomu sa chcem čo najskôr vrátiť) a robila plno iných vecí. Milujem byť v prírode, na túrach, pri mori a kdekoľvek so zvieratkami rôzneho druhu.Kým sme nemali Ami, zachránili sme množstvo chorých a týraných psíkov, ktoré sme brávali do dočasných opatier z útulkov a preto nám vlastne zostali aj 3 havkovia. Tiež mám partiu skvelých kamarátiek, ktoré som spoznala na materskej a s ktorými cestujeme s našimi rodinkami po Slovensku a po svete a udržujú ma popri mojom hektickom životnom štýle v ako takej normálnej psychickej hladine. Mám pocit, že môj život idem totálne naplno, či už v práci alebo aj osobnom živote, ale cez to všetko najviac milujem pokoj a kľud večer, keď si konečne sadnem a nerobím nič.

477aa14b-7f7f-4ea7-89be-dd47a183dcc5

0b94a689-c409-4027-9c71-d0e207f10a47

IMG_8888

 

Takže toto sme my dve a ak ťa zaujíma čokolvek ďalšie z nášho života,môžeš nás sledovať na našom Instagrame a Facebooku,kde dávame plno stories o nás a o živote celého obchodíku a kľudne sa nás pýtajte na čokolvek,radi ti/vám odpovieme.

IMG_8897 

IMG_0258

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie