Kontakt Doprava Blog

Predajňa - Showroom ako to u nás funguje

Keďže v poslednom období dostávame desiatky správ a telefonátov ohľadne návštevy a fungovania našej predajne-showroomu Barefootovo, rozhodli sme sa spísať krátky blog o tom ako funguje naša barefoot predajňa v Bratislave.

-
Naša predajňa alebo teda showroom pre vás funguje ako každá iná normálna kamenná predajňa a teda môžete prísť aj bez objednávky.
-
To znamená, že stačí, keď k nám prídete v čase otváracích hodín,(ktoré každý týždeň aktualizujeme na našej stránke - info k otváracím hodinám nájdete na tomto linku: https://www.barefootovo.sk/osobny-odber/) a môžete poskúšať a vybrať si topánočky z celej našej ponuky, ktorú vidíte aj na eshope. Všetky topánočky, ktoré nájdete na eshope máme aj na sklade na predajni. 
-
Ak netušíte, aké topánočky vybrať, neviete veľkosť, typ, model ktorý by sadol vášmu dieťatku alebo sa v celom tomto barefoot svete vôbec nevyznáte, robíme v showroome-predajni aj bezplatné poradenstvo.
Na predajni vášmu dieťatku zmeriame nôžku, vyhodnotíme typ nôžky, ukážeme a prinesieme vám na vyskúšanie viacero modelov a značiek, ktoré u nás máme, ktoré si vyberiete a ktoré by mohli sadnúť na konkrétny typ nožičky. Topánočky vyskúšate, vaše dieťatko sa v nich poprechádza, a ak sadnú, môžete si ich okamžite kúpiť a vziať domov.
-
Jediný rozdiel oproti štandardným kamenným predajniam je ten, že na tie konkrétne topánočky, musíte na predajni vyklikať objednávku alebo vám ju zadáme my do systému cez náš eshop a platbu uhradíte buď cez platobnú bránu na eshope, alebo ju zaplatíte prevodom a k tovaru dostanete normálnu faktúru. Nedá sa u nás platiť v hotovosti ani cez platobný terminál.
-
Pri všetkých objednávkach, a teda aj pri objednávkach na predajni platí 14 denná lehota na vrátenie (nepoužívaného) tovaru.
-
V showroome-predajni môžete tovar nielen kúpiť, ale aj vrátiť, a to aj v prípade ak bol tovar zaslaný cez kuriérsku službu, či Zásielkovňu.
-
Showroom-predajňa sídli v Dome Kultúry Ružinov, na Ružinovskej 28,vedľa predajne Showtechnic, naľavo od hlavného vchodu do DK Ružinov. Priamo pred nami, pred vchodom je veľké parkovisko, na ktorom môžu stáť všetci návštevníci DK Ružinov a teda aj naši zákazníci, tiež je veľké parkovisko aj za DK Ružinov. Takže u nás aj pohodlne zaparkujete.
0B4C85BB-2223-4E44-94DF-83F3A4326529
-
Keď pôjdete po Ružinovskej ulici pozdĺž električkovej trate, odbočíte ku Domu Kultúry zbadáte značku zákaz odbočenia k Domu Kultúry okrem návštevníkov Cultus Ružinov, tá nech vás neodradí, lebo ste našimi návštevníkmi, vy máte vjazd povolený:)
29E56C94-CB4B-49A2-A915-6BFC6F1AA84E
-
Tiež priamo pri DK stoji autobus a je pri nás aj električková zastávka, takže sa k nám ľahko dostanete aj MHDčkou, ktorá vás vyloží priamo pred nami.
-
Ak by ste mali akékoľvek iné otázky, ktoré sme vám v tomto blogu nezodpovedali, dajte nám prosím vedieť emailom: barefootovo@gmail.com alebo na facebook: www.facebook.com/barefootovo cez správu.
Tešíme sa na vás. Váš tím Barefootova.